Tabela - Tabela Reklam
Tabela - Tabela Reklam
ANA SAYFA       |     HAKKIMIZDA       |       HİZMETLERİMİZ       |       REFERANSLAR       |       TABELACI       |       İLETİŞİM
Işıklı Tabela
Işıksız Tabela
Alüminyum Tabela
Kutu Harf
Polikarbon Tabela
Pleksiglas Tabela
Dijital Baskı
Totem Tabela
Gravür Tabela
Fener Tabela
Branda Afiş
Yönlendirme Tabela
Araç Yazıları
Cam Yazıları
Folyo Yazı Kesim
Tabela Nedir ?
Tabela'nın Tarihçesi
Kullanım Alanları
Tabela İmalatı
Tabela Montajı
Tabela Fiyatları
Nostalji Tabelalar
Tabela
Tabela - Tabela Çeşitleri - Tabela Fiyatları - Tabela Modelleri
Tabelacı - Tabela Reklam
ANA SAYFA       |     HAKKIMIZDA       |       HİZMETLERİMİZ       |       REFERANSLAR       |       TABELACI       |       İLETİŞİM
Sitemizde bulunan tüm Tabela resimleri ÇAVUŞOĞLU REKLAMCILIK San. Tic. Ltd. Şti. 'ne aittir. İzinsiz kulanılması durumunda telif hakları doğrultusunda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.
Tabela - Tabela Reklam
Bağlarbaşı Mah. Cemalbey Cad. No:61/7
34844 MALTEPE - İSTANBUL
bilgi@tabelam.net
0541 533 33 80  -  0216 352 51 88
Tabelam.net Facebook 'da
Tabelam.net Google+ 'da
Tabelam.net Twitter 'da
Tabela Nedir ?

    Tabela, firmaların yerlerini belirtmek, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Üretiminde bir çok malzeme kullanılan Tabela'nın  ilgi çekici, insanları cezbeden kaliteli malzemelerden yapılmış olması gerekir. Bunlardan bazıları; Kabartma Kutu Harf, Dijital Baskı, Folyo Kesim Yazı vb. şekillerde Işıklı Tabela ve Işıksız Tabela Çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır.

     Tabela 'nın kullanım alanı çok geniştir.  Örneğin firmaların Dış cephe Tabelası, İç yönlendirme Tabelası, Çatı Tabelası, Uyarı İkaz Tabelası, Totem Tabela gibi farklı alanlarda kullanılır.


Işıklı Tabela Nedir?

     Işıklı Tabela, Tabelacıların müşterilerine önerdiği gece de görselliğini artırmak için kullanılan en önemli Tabela Çeşididir. Işıklı Tabela'nın çok fazla çeşidi mevcuttur. Bunlar dan en çok tercih edilen Tabela modelleri, Kutu Harf Tabela, Pleksiglas Tabela, Alüminyum Tabela, Polikarbon Tabela, Fener Tabela çeşitleridir. Bu Tabela Modellerinin hepsinin örneklerini sitemizde bulabiliriniz. Daha fazla bilgi ve Tabela Fiyat teklifi için İletişim 'e geçiniz.

Işıksız Tabela Nedir?

    Işıksız Tabela İç ve Dış mekanlardada kullanılan sadece gündüz kullanımlarında düşünülen Tabela Çeşididir. Işıklı Tabela'nın bir çok çeşidi mevcuttur. Bunlar dan en çok tercih edilen Tabela modelleri, Kutu Harf Tabela, Pleksiglas Tabela, Alüminyum Tabela, Polikarbon Tabela, Fener Tabela çeşitleridir. Bu Tabela Modellerini  örnekleri ile sitemizde bulabiliriniz. Daha fazla bilgi ve Tabela Fiyat teklifi için İletişim 'e geçiniz.